Neverwinter Nights !

Neverwinter Nights tu zawsze znajdziesz pomoc !

Ogłoszenie

JEŻELI CHCESZ KORZYSTAĆ Z FORUM , NAJPIERW ZAREJESTRUJ SIĘ !

#1 2009-02-14 22:06:27

lazzard

Wielki Cesarz Narodu Neverwinter

Skąd: neverwinter
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Mistyczny Łucznik

Żeby być Mistycznym Łucznikiem musisz być elfem lub półelfem. I musisz mieć coś z łukiem.
Osobiście odradzam takiego typu hybrydy. Czarownik nie będzie miał dość dużego poziomu EC (efektywny czarujący) i wielu zaklęć, a łowca nie wyrobi dużej premii do ataku i magii. Bo łowca posiada 4 stopnie zaklęć kapłańskich.

Generalnie, lepiej wziąć elfa czarownika. Możesz używać długich łuków i mieczy, a premia ze zręczności rekompensuje niską bazową premię do atrybutu.
Jeśli chodzi o łucznika, to ciekawy jest elf łotrzyk/czarodziej (lepszy byłby bard, ale przy nim dostajemy karę do doświadczenia za wieloklasowość)/mistyczny łucznik na długi łuk. Mamy dobre ukrywanie się, ataki z zaskoczenia podbudowują niskie obrażenia z łuku. Radzi sobie dobrze, zwłaszcza jeśli zdobędziemy przedmiot dający atut "Ukrywanie się na widoku"
Build z bardem można zrobić bez kar do doświadczenia półelfem, który ma dowolną klasę preferowaną, ale tam musielibyśmy postradać jeden atut, by nauczyć się posługiwać długim łukiem... A każdy atut się liczy. Ogólnie rzecz biorąc odradzam robienie mistycznego łucznika w oparciu o łowcę, który praktycznie nic nie daje postaciom walczącym łukiem, a jego zaklęcia są... Cóż, raczej słabe, najgorsze ze wszystkich klas czarujących. Lepiej już zamiast łowcy dać wojownika.

Ostatnio edytowany przez lazzard (2009-02-14 22:08:44)


http://images40.fotosik.pl/60/b71c2f1186a77846.pnghttp://images36.fotosik.pl/60/99c546400e0c4558med.png

Offline

 
Administrator nwn.pun.pl nie ma pełnego dostępu do serwera. Za błędy na serwerze nie jesteśmy odpowiedzialni. Zgodnie z prawem Rzeczpospolitej Polski z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim oraz prawach pokrewnych forum jest własnością społeczną oraz podlega ochronie praw autorskich.Administrator oraz ModTeam nie ponosi odpowiedzialności za treści użytkowników zamieszczone publicznie. Wartości prawa autorskiego nie są poddane ochroną !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakład karny w warszawie ul. ciupagi 1 www.bakugan-brawles.pun.pl jak ozdobić świecę siła modlitwy jak można dowalić koledze